جدول کامل مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر در آسیا مرحله:
ردیف رویدادها میزبان گل میزبان گل میهمان میهمان ساعت استادیوم
گروهی
پنجشنبه 11 شهريور 1400
1 ژاپن 0 1 عمان 14:30 استادیوم ملی توکیو
2 کره جنوبی 0 0 عراق 15:30 جام جهانی سئول
3 ایران 1 0 سوریه 20:30 آزادی
4 امارات متحده عربی 0 0 لبنان 21:15 استادیوم زبیل دوبی
5 استرالیا 3 0 چین 22:30 بن خلیفه
6 عربستان 3 1 ویتنام 22:30 کینگ فهد
سه‌شنبه 16 شهريور 1400
7 چین 0 1 ژاپن 16:00 شانگهای
8 ویتنام 0 1 استرالیا 16:30 مای دین
9 عمان 0 1 عربستان 20:30 سلطان قابوس
10 سوریه 1 1 امارات متحده عربی 20:30 ملک عبدالله
11 لبنان 0 1 کره جنوبی 21:30 کمیل شمعون
12 عراق 0 3 ایران 22:30 بن خلیفه
پنجشنبه 15 مهر 1400
13 کره جنوبی 2 1 سوریه 15:30 جام جهانی سئول
14 امارات متحده عربی 0 1 ایران 20:00 الراشد
15 چین 3 2 ویتنام 20:30 بن خلیفه
16 عربستان 1 0 ژاپن 22:00 ملک عبدلله
17 عراق 0 0 لبنان 22:00 ملک عبدالله
18 استرالیا 3 1 عمان 22:30 بن خلیفه
سه‌شنبه 20 مهر 1400
19 ژاپن 2 1 استرالیا 14:30 سایتاما
20 سوریه 2 3 لبنان 19:30 جاسم بن حمد
21 ایران 1 1 کره جنوبی 20:30 آزادی
22 عمان 3 1 ویتنام 21:00 سلطان قابوس
23 امارات متحده عربی 2 2 عراق 21:30 محمد بن زاید
24 عربستان 3 2 چین 22:30 ملک عبدلله
پنجشنبه 20 آبان 1400
25 چین 1 1 عمان 15:00 المپیک نانگژینا
26 کره جنوبی 1 0 امارات متحده عربی 16:30 جام جهانی سئول
27 ویتنام 0 1 ژاپن 17:00 مای دین
28 استرالیا 0 0 عربستان 17:30 مستطیلی ملبورن
29 لبنان 1 2 ایران 21:30 کمیل شمعون
30 عراق 1 1 سوریه 22:30 عبدلله بن خلیفه
سه‌شنبه 25 آبان 1400
31 چین 1 1 استرالیا 14:30 شانگهای
32 ویتنام 0 1 عربستان 16:30 مای دین
33 عمان 0 1 ژاپن 20:00 سلطان قابوس
34 لبنان 0 1 امارات متحده عربی 21:00 کمیل شمعون
35 سوریه 0 3 ایران 21:30 بن خلیفه
36 عراق 0 3 کره جنوبی 21:30 بن خلیفه
پنجشنبه 07 بهمن 1400
37 کره جنوبی - - لبنان 13:30 جام جهانی سئول
38 ژاپن - - چین 14:00 استادیوم ملی توکیو
39 استرالیا - - ویتنام 16:30 کانبرا
40 ایران - - عراق 18:00 آزادی
41 امارات متحده عربی - - سوریه 20:30 محمد بن زاید
42 عربستان - - عمان 22:00 ملک عبدلله
سه‌شنبه 12 بهمن 1400
43 ژاپن - - عربستان 14:30 استادیوم ملی توکیو
44 ویتنام - - چین 16:30 مای دین
45 ایران - - امارات متحده عربی 19:30 آزادی
46 لبنان - - عراق 21:00 کمیل شمعون
47 عمان - - استرالیا 21:30 سلطان قابوس
48 سوریه - - کره جنوبی 21:30 بن خلیفه
پنجشنبه 04 فروردين 1401
49 چین - - عربستان 14:30 المپیک نانگژینا
50 ویتنام - - عمان 16:30 مای دین
51 کره جنوبی - - ایران 17:00 جام جهانی سئول
52 استرالیا - - ژاپن 17:00 کانبرا
53 لبنان - - سوریه 20:30 کمیل شمعون
54 عراق - - امارات متحده عربی 22:30 بن خلیفه
سه‌شنبه 09 فروردين 1401
55 ژاپن - - ویتنام 14:30 استادیوم ملی توکیو
56 عمان - - چین 20:30 سلطان قابوس
57 امارات متحده عربی - - کره جنوبی 21:00 محمد بن زاید
58 ایران - - لبنان 21:30 آزادی
59 سوریه - - عراق 22:00 بن خلیفه
60 عربستان - - استرالیا 22:00 ملک عبدلله